Regulamin forum

Regulamin forum. Przeczytaj, jest krótki.

Awatar użytkownika
AliLove.pl
Administrator
Administrator
Posty:194
Rejestracja:24 paź 2016, 21:18
Kontaktowanie:
Regulamin forum

Post autor: AliLove.pl » 25 paź 2016, 01:11

[align=center]Obrazek[/align]

Rejestrując się na forum oznajmiasz iż zapoznałeś się z regulaminem forum i będziesz przestrzegać poniższych wytycznych.


[*] Nazwy użytkowników - korzystaj z dowolnych nazw, ale nie umieszczaj w nich nazw swoich witryn. Jeżeli chcesz zareklamować swoją stronę, skorzystaj z działu reklamy. Przez nazwę witryny rozumie się jej adres.
Np. strona www.alilove.pl dopuszcza utworzenie nazwy użytkownika Alilove, ale nie alilovepl, alilove.pl, wwwalilovepl itp.

[*]Avatar - powstrzymaj się od umieszczania w avatarze zdjęć obraźliwych, reklamowych, wulgarnych i innych, uważanych według netykiety za niesmaczne, oraz takie które łamią polskie prawo.

[*]Regulaminy wewnętrzne w poszczególnych działach - stosuj się do zaleceń w regulaminach poszczególnych działów (o ile są), aby zwiększyć czytelność i przejrzystość użytkowania forum. Tematy jak i posty, które nie będą tworzone według zaleceń, będą usuwane, a użytkownik otrzyma ostrzeżenie.

[*]Pisanie komentarzy / tematów -
a) Staraj się tworzyć nowe tematy w odpowiednich działach, napisanie nowego tematu w nieodpowiednim dziale będzie skutkowało jego przeniesieniem, a nagminne łamanie tego punktu będzie skutkowało ostrzeżeniem.
b) SPAM, posty obrażające użytkowników, moderację itp., łamiące polskie prawo i inne, które według netykiety uważane są za niestosowne, będą usuwane. Autorzy takich wiadomości otrzymają ostrzeżenie

[*]Reklama - forum dopuszcza umieszczenie reklam w odpowiednim dziale, po uzyskaniu odpowiedniej liczby napisanych postów. Po uzyskaniu liczby 50 postów na forum, użytkownik automatycznie otrzymuje uprawnienie do zamieszczania reklamy, ale TYLKO w odpowiednim dziale. Tworzenie reklam w dziale innym niż do tego przeznaczonym, będzie skutkowało edycją postu lub jego usunięciem, a autor otrzyma ostrzeżenie.

[*]Reflinki, programy afiliacyjne - brak przeszkód do umieszczania reflinków.

[*]Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu po uprzednim poinformowaniu o tym użytkowników!