Damski zegarek TOUS czarno-złoty - bransoleta

Recenzje produktów zakupionych z Aliexpress.

Awatar użytkownika
AliLove.pl
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Damski zegarek TOUS czarno-złoty - bransoleta

Post autor: AliLove.pl » 07 sty 2017, 23:55

Czarno-złoty zegarek TOUS

Tous staje się jedną z najczęściej zamawianych i poszukiwanych marek na AliExpress. Oczywiście nie mówimy tutaj o oryginalnych produktach, a o ich kopiach. Najbardziej popularny stał się czarno-złoty zegarek TOUS.

Cena:$8
Link:[ KLIK ]
Dostawa:14 dni

Czarno-złoty zegarek Tous z założenia jest damskim zegarkiem, ale średnica koperty tego zegarka sugerowałaby, że jest to jednak męski zegarek. Tylko pytanie, czy noszenie zegarka z misiem przez panów jest… ok? Osobiście muszę przyznać, że mi się podoba :)

Obrazek

Zegarek jest ciężki. Cięższy niż recenzowany zegarek Curren. Średnica tarczy wynosi 45mm. Bransoleta wykonana jest – z tego co jest napisane na jej odwrocie – ze stali nierdzewnej. Niestety bez specjalnej maszynki nie będziemy w stanie rozpiąć ogniw, ale moim zdaniem regulacja samego zapięcia, która jest możliwa bez pomocy zegarmistrza, powinna wystarczyć. Bransoleta nie jest długa. Nie jest też rozpinana w pełni, czyli możemy ją tylko odpiąć, ale nie rozłączyć.

Obrazek

Poza niewielkim logiem TOUS na tarczy, które nie jest nadrukowane, a przyklejone (co jest dużym plusem), nigdzie indziej nie uświadczymy loga TOUS. Tył zegarka jest całkowicie pozbawiony napisów, tak samo zapięcie.
Nie mam informacji o mechanizmie użytym w zegarku. Jedyne co mogę o nim powiedzieć to, to że nie przekłamuje ani daty, ani godziny. Słychać delikatne "cykanie", ale inne niż w Currenie. Bardziej takie głębokie. Szkiełko nie jest plastikowe, jest to faktycznie szkło.

Obrazek

Awatar użytkownika
majaxxx
Newbie
Newbie

Re: Damski zegarek TOUS czarno-złoty - bransoleta

Post autor: majaxxx » 05 mar 2017, 23:00

Ale śliczny *.*

Chrome
Newbie
Newbie

Re: Damski zegarek TOUS czarno-złoty - bransoleta