Super oferty czyli cebuladeals na AliExpress - co to jest? Czy warto?

Kupony, przeceny, promocje, przedmioty za grosze i #cebuladeals

Awatar użytkownika
AliLove.pl
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Super oferty czyli cebuladeals na AliExpress - co to jest? Czy warto?

Post autor: AliLove.pl » 16 gru 2016, 21:20

[align=center]Obrazek[/align]
[align=center]Cebula Deals - czy warto?[/align]
Wiele z Was na pewno kuszą oferty azjatyckich sprzedawców na AliExpress - bluza za 3 dolary? Laptop z Windowsem za $23? BIORĘ˜! Ale czy to tak naprawdę ma jakiekolwiek szanse dotrzeć do naszych drzwi? Przyjrzyjmy się typowym zabiegom sprzedawców.

[align=center]Więcej na ten temat: http://alilove.pl/cebula-deals-czy-warto/[/align]

Awatar użytkownika
Domnyq
Newbie
Newbie

Re: Super oferty czyli cebuladeals na AliExpress - co to jest? Czy warto?

Post autor: Domnyq » 06 mar 2017, 05:47

Mała wskazówka dla chcących bawić się w cebulowe oferty - do takich zakupów warto założyć nowe konto na Ali ze względu na wiele sporów zakładanych w przypadkach nieotrzymanych paczek. Tutaj też dobrym sposobem jest unboxing pod kamerą żeby udowodnić nieotrzymanie zamawianych rzeczy. Nie jest to czcze gadanie o nowym koncie gdyz jest wiele przypadków blokowania możliwości zakupu w serwisie na profilach gdzie założonych jest wiele sporów. Jesli masz profil z wysokimi zakupami i prowadzone już długo, do cebulowych zakupów załóż nowe konto.

Chrome
Newbie
Newbie

Post autor: Chrome » 06 mar 2017, 07:49

Domnyq - a ja się z tobą nie zgodzę co do nowego konta, osobiście kupowałem mnóstwo cebulek i mam sporo sporów za sobą i nigdy nie miałem problemu ..  czy warto ? mam za sobą 3tyś zamówień tych cebulowych jak również nie . i moim zdaniem cebul w cenie 0.01 itp nie warto zamawiać .. 

Awatar użytkownika
Domnyq
Newbie
Newbie

Post autor: Domnyq » 06 mar 2017, 08:23

Jeśli nie kupujesz cebul za 0,01$ to nie jesteś tradycyjnym cebularzem i dlatego konto masz jeszcze otwarte. U siebie na pokładzie mam kilkadziesiąt rzeczy po 1 cencie, które mimo ceny do mnie doszły, a informację o zamykaniu kont nie wyssałem sobie z palca tylko uczestniczyłem w dyskusji na ten temat. Jak ktoś poluje na naprawdę dobre cebule po cencie albo kupony -100$ to dodatkowe konto nie jest uwierz złym pomysłem.

moniaer1
Newbie
Newbie

Post autor: moniaer1 » 08 mar 2017, 22:53

Myślę, że dodatkowe konto jest dobrą alternatywą:) Ja osobiście jestem maniaczką cebulową:) lubię wyszukiwać fajne oferty, mam nawet swoją grupę:) 
Jeśli chodzi o kupony- na samym początku np przy kuponie na 50$ wyszukiwałam te najtańsze rzeczy by było ich jak najwięcej:) teraz zaczynam od najdroższych i wybieram kilka rzeczy ale wartościowych.No i co najważniejsze, mniej przy tym "pracy" w razie sporu. Bo proszę o zwrot kasy za kilka, a nie kilkadziesiąt rzeczy :) co do cebul za 0,01$ - taka oferta jest kusząca- zamawiam zazwyczaj 1 sztukę:) w razie braku wysyłki zamrażam tylko 4 grosze, jednak zawsze jest cicha nadzieja że zamówiony towar do nas dojdzie:) Pozdrawiam 

seba51
Newbie
Newbie

Post autor: seba51 » 08 mar 2017, 23:59

myfrends przez takie promocje nabija sobie klijentow a paczka i tak nigdy nie dotrze

polishfail
Newbie
Newbie

Post autor: polishfail » 09 mar 2017, 13:14

Moje doświadczenie - jak cebule to tylko od sprzedawców którzy mają min. 1000 komentarzy LUB z kuponym 1/1.01 2/2.01

ktosiowa
Newbie
Newbie

Post autor: ktosiowa » 09 mar 2017, 20:26

Czy jeśli majfrend nie wyśle cebuli, to dostaje od ali jakiegoś negatywa, czy coś w tym stylu?

Awatar użytkownika
Domnyq
Newbie
Newbie

Post autor: Domnyq » 12 mar 2017, 22:26

Ma zapis w statsach więc lepsze sklepy wolą wysłać i stracić na towarze, gorsze wolą wysłać co innego tańszego ale zepsutego i zwrócić kasę w sporze, no a te liche sklepy no martwią się o nic i psują sobie statystyki sprzedaży nie wysyłając nic.

moniaer1
Newbie
Newbie

Post autor: moniaer1 » 12 mar 2017, 23:38

Liche sklepy wysyłają puste koperty, lub czekają aż minie czas wysyłki. A gdy zamkną im sklep otwierają nowy i tak w kółko ....

Awatar użytkownika
ania9393
Moderator
Moderator

Post autor: ania9393 » 17 mar 2017, 15:00

tak, niestety. ale jak ludzie anulują zamówienia to im się upiecze, często też chińczycy zaznaczają że wysłane a mija czas, wy zapomnicie o sporze bo przecież to grosze o i mają hajsu z zapominalskich :P
dlatego jak ja coś kupuję, to oceniam swoje realne szanse na podstawie doświadczeń z zamówień, wolę nie ryzykować blokadą konta. Do typowych cebul faktycznie lepiej mieć drugie konto, ale mi się szzczerze mówiąc nie chce w to bawić :/

Awatar użytkownika
ania9393
Moderator
Moderator

Post autor: ania9393 » 17 mar 2017, 15:02

zaprzyjaźniona grupa z ofertami za grosze:
https://www.facebook.com/groups/496919140488504/