Jak zapłacić przy pomocy Przelewy24 z aplikacji mobilnej AliExpress?

Wszystko co związane z płatnościami. Przelewy24, karty, AliPay itp.

Awatar użytkownika
AliLove.pl
Administrator
Administrator
Posty:194
Rejestracja:24 paź 2016, 21:18
Kontaktowanie:
Jak zapłacić przy pomocy Przelewy24 z aplikacji mobilnej AliExpress?

Post autor: AliLove.pl » 16 gru 2016, 21:31

[align=center][size=xx-large]Jak zapłacić za zakup z aplikacji przy pomocy przelewy24 na AliExpress ?

[/size]
[/align]
W tym poradniku dowiesz się w jaki sposób kupić przedmiot z aplikacji AliExpress na telefony, ale zapłacić za niego później, z komputera i przy pomocy płatności przelewy24.


Opisywany sposób identyczny jest dla płatności przy pomocy komputera jak i aplikacji mobilnej AliExpress.
W pierwszej kolejności należy dokonać zakupu, a następnie zaniechać płatności przez np. wyłączenie aplikacji, a w przypadku pracy na komputerze, powrót na stronę główną AliExpress.

[size=large]Czy cena z aplikacji będzie też na komputerze?[/size]
Tak, cena zakupu dokonanego w aplikacji mobilnej AliExpress, będzie identyczna na komputerze. Dokonany zakup został już potwierdzony i wymaga zapłaty. Cena nie zmieni się (chyba, że sprzedawca nam ją zmieni, ale nie ma to związku ze sposobem zakupu) i na komputerze będzie niezmienna. Nie działa to w drugą stronę. Gdy produkt kupimy na komputerze, cena w aplikacji mobilnej, do zapłaty będzie taka sama jak w wersji przeglądarkowej. Nie zostanie obniżona.

[size=large]Czas na zapłatę:[/size]
AliExpress czeka na wpłatę pieniędzy za zakup do 19 dni, następnie gdy nie zapłacimy, zamówienie zostanie automatycznie anulowane. Często jednak w przypadku zakupów z różnych eventów, czas na wpłatę wynosi maksymalnie 24h, więc warto to sprawdzić zaraz po zakupie w szczegółach zamówienia:
[align=center][img width=500 height=182]http://alilove.pl/wp-content/uploads/20 ... 00x182.jpg[/img][/align]Jak zapłacić za zakup z aplikacji przy pomocy przelewy24 na AliExpress ? Zobaczcie nasz wideoporadnik, który w szybki jasny sposób pokaże jak tego dokonać:

https://youtu.be/3P4HzaoB6ME