"nietypowa" niezgodna z zamówieniem zawartość przesyłki :)

Problemy ze sporami, eskalacjami, anulowaniem płatności i zapłaty, zwrotami itp.

kamaz1
Newbie
Newbie

"nietypowa" niezgodna z zamówieniem zawartość przesyłki :)

Post autor: kamaz1 » 29 sty 2018, 18:23

Pomocy! :)
Jakiś czas temu zamówiłam kilka sztuk zawieszek na torby podróżne (sprzedawca z bardzo dobrymi opiniami, dużo feedback'ów). Niestety, po otwarciu okazało się, że towar który przyszedł nie jest zbytnio zgodny z towarem, który zamówiłam. Co tu ukrywać, zamiast zawieszek otrzymałam... wibrator :) Co teraz? Rozumiem, że otwierać spór, ale czy powinnam otworzyć dla każdej rzeczy z zamówienia osobno? Co z dowodami? Coś mnie tknęło i nagrałam otwieranie paczki, czy powinnam nagranie dodać do każdego sporu? Powinnam żądać całkowitego zwrotu kwoty którą wpłaciłam czy wtedy będę musiała odesłać towar? :) Nie żebym się do niego jakoś szczególnie przywiązała, ale chyba wysyłka będzie kosztowała mnie więcej niż wydałam na zawieszki ;)
Dodam, że to moje pierwsze zamówienie i od razu strzał w dziesiątkę! :D

Awatar użytkownika
AliLove.pl
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Re: "nietypowa" niezgodna z zamówieniem zawartość przesyłki :)

Post autor: AliLove.pl » 23 lut 2018, 23:39

Jak masz nagranie to otwórz spór i jako dowód dodaj go :) Wygrana jak w banku. Sprawdź tylko czy numer przesyłki faktycznie zgadza się z tym z paczki :P Może to niespodzianka od innego majfrenda :)

https://alilove.pl/jak-otworzyc-spor-na-aliexpress/