Dziwny spór.

Problemy ze sporami, eskalacjami, anulowaniem płatności i zapłaty, zwrotami itp.

lysiczka
Newbie
Newbie

Dziwny spór.

Post autor: lysiczka » 03 lut 2018, 18:00

Witam wszystkich serdecznie:)
Mam mały kłopot i potrzebuję porady, 23 listopada kupiłam pudelka do pudru szybkiego, miały dość max po 43 dniach, po 55 dniach założyłam spor. Sprzedająca obiecywała,cuda wianki,ale byłam nieugięta, w końcu wysłała pudelka! W międzyczasie Ali uznało reklamacje i zwróciło mi pieniądze.
Po tygodniu od tego czasu czyli po ok 70 dniach od zapłacenia za przedmiot doszły pudelka,ale nie takie, jak zamawiałam, mniejsze o ponad polowe, część połamana, dwa skręcone tak,ze nie do odkręcenia.
Uczciwie wysłałam fotki sprzedającej,ze i tak towar był nie taki, jak powinien i dostałam odpowiedz" cyt:
" dear, are all the product twisted? how many piece are broken ? the refillable is 50 g in the description. i have seen from the right bottle, it wrote 0.28 g. e. Net 0.98 , that donesn't means our bottle is not the 50 g bottles. we have refund you, coudl "you please return the product to us, we lost both our product and money."
Nie bardzo wiem co robić.. Proszę o pomoc, poradę..

Awatar użytkownika
AliLove.pl
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Re: Dziwny spór.

Post autor: AliLove.pl » 07 lut 2018, 20:33

Sprzedawca prosi o odesłanie towaru do niego. Jest to kompletnie nieopłacalne i nikt Ci nie odda pieniędzy za wysyłkę. Jeżeli spór jest wygrany i otrzymałaś zwrot pieniędzy to nie rób już nic.