Skrill DHgate - jak założyć konto? Jak się zalogować? Jak płacić? Przelewy24

Wszystko co związane z płatnościami i anulowaniem. Zwroty pieniędzy i metody płatności.

Awatar użytkownika
AliLove.pl
Administrator
Administrator
Posty:194
Rejestracja:24 paź 2016, 21:18
Kontaktowanie:
Skrill DHgate - jak założyć konto? Jak się zalogować? Jak płacić? Przelewy24

Post autor: AliLove.pl » 20 mar 2017, 02:10

 
 
Obrazek 

Skrill DHgate - jak założyć konto? Jak się zalogować? Jak płacić? Przelewy24


Co to jest Skrill?

Skrill to wirtualny portfel do płatności internetowych. System identyczny co PayPal lub ePayments. Skrill szczególnie upodobali sobie gracze w zakładach bukmacherskich. Ten portfel jest bardzo prosty w obsłudze i dostępny w rodzimym języku.

Jak założyć konto w Skrill?
Konto w Skrill możemy założyć poprzez przejście na stronę rejestracji i wypełnienie bardzo krótkiego formularza rejestracyjnego:

[ ZAŁÓŻ KONTO W SKRILL ]

Obrazek
W pierwszym kroku musimy podać nasz adres e-mail, hasło składające się z minimum 8 znaków (litera + cyfra lub inny znak). Po uzupełnieniu tych danych wciskamy DALEJ. Widzimy teraz takie pola do uzupełnienia:

Obrazek


Podajemy nasze imię, nazwisko i datę urodzenia w formie Dzień-Miesiąc-Rok. Wpisujemy i wciskamy DALEJ. Widzimy teraz pytanie o wybór waluty jaką chcemy operować. Możemy zostawić PLN lub zmienić na USD. To kwestia indywidualna.

Obrazek


Kolejnym krokiem jest podanie adresu. Zalecam podać prawdziwy adres, w razie późniejszych problemów z np. weryfikacją konta. Skrill nie wysyła żadnych listów i ulotek.
Podajemy teraz:

Adres1: ulica wraz z numerem domu
Adres2: dodatkowe informacje, np dzielnica, piętro etc. Przeważnie te dane nie występują w dowodzie osobistym i tutaj też nie musimy podawać
Miejscowość: np. Warszawa
Kod Pocztowy: w formie bez myślnika np. zamiast 00-020 piszemy 00020.

Po uzupełnieniu danych wciskamy DALEJ

Obrazek


Ostatni krok to podanie numeru telefonu oraz potwierdzenie zaznajomienia się z regulaminem (i tak nikt tego nie czyta więc tylko zaznaczamy). Po uzupełnieniu wciskamy OTWÓRZ KONTO.

Obrazek


Po wszystkim zobaczymy informacje, że nasze konto zostało założone. Wystarczy tylko potwierdzić rejestrację poprzez kliknięcie w link aktywacyjny wysłany do nas drogą mailową i to wszystko. Konto jest już aktywne, możemy nim płacić.

ObrazekZałożenie konta w Skrill bezpośrednio na DHgate

Istnieje jeszcze jedna metoda założenia konta w Skrill. Do tego celu wymagane jest założenie konta w serwisie DHgate i podczas wyboru metody płatności, należy wybrać płatność albo Skrill 1tap, albo Przelewy24.
W obu przypadkach będziemy mieli możliwość otworzenia konta w Skrill, ale dane jakie musimy podać będą identyczne jak w poprzednim przypadku. Wygląda to jednak tak.

Na przykładzie wyboru metody płatności DHgate Przelewy24:


Obrazek


Wciskamy Pay for order by przejść na stronę Skrilla:

Obrazek


Jesteśmy proszeni o zalogowanie się. Chcemy założyć konto więc wciskamy u dołu strony Don't have an account? Sign up.

Obrazek


Teraz podajemy te same dane co w poprzednim kroku. Nasze imię i nazwisko, adres, hasło, mail. Po podaniu tych informacji, automatycznie mamy założone konto w Skrill i możemy z niego korzystać by płacić w serwisie DHgate. To konto jest w pełni funkcjonalne i można się nim logować na stronie skrill.com oraz płacić w innych serwisach, które udostępniają tę płatność.


Obrazek