Jak założyć konto na Gearbest.com ?

Awatar użytkownika
AliLove.pl
Administrator
Administrator
Posty: 194
Rejestracja: 24 paź 2016, 21:18
Kontaktowanie:

Jak założyć konto na Gearbest.com ?

Post autor: AliLove.pl » 02 mar 2017, 01:20

  Obrazek

Jak założyć konto na GearBest
W tym poradniku znajdziesz odpowiedź na pytanie, jak założyć konto na coraz bardziej popularnym serwisie GearBest, który oferuje najwyższą jakość obsługi oraz produktów.

1. Co to jest GearBest?
Serwis GearBest.com to chiński serwis oferujący w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów. Zasłynął ze sprzedaży elektroniki i produktów najpopularniejszej obecnie chińskiej marki – Xiaomi. GearBest oferuje w sprzedaży elektronikę, odzież, zabawki, artykuły gospodarstwa domowego, małe i większe AGD, kosmetyki oraz produkty działu ‚beauty’ i wiele, wiele innych. GB posiada swoje magazyny na całym Świecie. Wysyłka odbywa się z wybranego przez nas magazynu, z pełnym śledzeniem oraz dostawą wprost do naszych rąk.

2. Jakie są zalety wyróżniające GearBest od innych serwisów?
  • Możliwość wysyłki z magazynów znajdujących się na terenie Unii Europejskiej – w tym także z magazynu znajdującego się w Polsce (Słubice), co pozwala na unikanie opłat celnych;
  • Konkurencyjne ceny, zwłaszcza elektroniki;
  • Przedsprzedaż najnowszych technologicznych nowinek, dzięki czemu będziecie mieć możliwość posiadania jako jedni z pierwszych najnowszego modelu smartfona czy tabletu;
  • Kupony, które często udostępniamy – pozwalają na zyskanie zniżek, dzięki czemu można zgarnąć ciekawe promocje i oferty;
  • Cashback – możliwość zwrotu za zakupy na GearBest.
3. Jak założyć konto?
Należy w pierwszej kolejności przejść na stronę www.GearBest.com. W zakładce ‚Sign In’ znajduje się przycisk ‚Register’, który należy kliknąć.
(Znajduje się tutaj również adnotacja, że za rejestrację otrzymamy 50 punktów, którymi można następnie płacić na stronie)

Obrazek

Następnie zostaniemy przeniesieni na stronę logowania lub rejestracji:
Obrazek
Po przejściu do zakładki ‚Register’, podajemy następujące dane:
  • Adres e-mail
  • Hasło
  • Powtórzenie hasła
  • Kod z obrazka obok
Możemy również zarejestrować się bezpośrednio za pomocą Facebooka lub Google+.


Obrazek
Po wpisaniu danych, pojawia się informacja, że na podanego wcześniej e-maila został wysłany link z potwierdzeniem. Należy w tym momencie wejść na konto swojej poczty i aktywować swoje konto na GB:
Obrazek
Otrzymany mail wygląda następująco:

Obrazek

Po potwierdzeniu i aktywacji konta zobaczymy:

Obrazek

Po aktywacji, możemy dokonać swoich pierwszych zakupów! :)
Obrazek

W kolejnych poradnikach dowiesz się, jak dokonać zakupu, jakimi metodami płacić za zakupy na GearBest, odpowiemy także na pytania dotyczące czasu dostawy i sporów transakcyjnych. Zapraszamy do lektury!