Przesyłka gotowa do wysłania od miesiąca

Wszystkie sprawy związane z metodami wysyłek, problemami z dostawą, numerami śledzenia i śledzeniem przesyłek, sprawami związanymi z Urzędem Celnym, cłem, podatkami itp.

chiwalery1
Newbie
Newbie

Przesyłka gotowa do wysłania od miesiąca

Post autor: chiwalery1 » 05 paź 2017, 23:09

Witam
4 września dokonałem swojego pierwszego zakupu na Alli, Jako opcje dostawy miałem China Post Registered Air Maill.  6 września dostałem email You order has been shipped. I tu pojawia się problem, ponieważ przesyłka od 6 września ma status " Przesyłka gotowa do wysyłki „, czy to oznacza, że powinienem się martwić o dojście przesyłki,? W ostatnich 2 dniach pisałem do sprzedawcy 2 razy, ale nie dostałem odpowiedzi, czy w takim razie pozostaje mi założyć spór. Dodam jeszcze, że zakupu dokonałem na prezent i bardzo ważne jest dla mnie dostanie przesyłki przed końcem października, bardzo proszę o rade
Pozdrawiam

Damian
Newbie
Newbie

Re: Przesyłka gotowa do wysłania od miesiąca

Post autor: Damian » 07 paź 2017, 23:19

Przykro mi najpewniej prezent nie wypali zakładaj spór i tyle.

chiwalery1
Newbie
Newbie

Post autor: chiwalery1 » 13 paź 2017, 12:46

Po 3 emailu sprzedawca przeprosił, że zgubił gdzieś paczek i wysyła jeszcze raz, teraz od 8 października ma status „Arrival at export hub”  Jak długo w takim razie muszę czekać aż dojdzie do Polski?

Poyrox
Newbie
Newbie

Post autor: Poyrox » 15 kwie 2018, 12:53

Witam. Jestem nowy na aliexpressie i chciałbym się poradzić odnośnie podobnego problemu jak kolega. Czy jeżeli mam informacje, że paczka jest gotowa do wysłania, to czy muszę coś akceptować czy jedynie czekać ? Póki co minęło pół miesiąca od zamówienia.